7 Aralık 2011 Çarşamba

yeni yıl çiçekleri clutch serisi 3


günaydınlar sevgili leyya severler...yeni çalışmalar yapınca eskiler cazibesini yitiriyor,araya giren iki yeni çanta(lar) postundan sonra  yeni yıl çiçekleri 1 ve 2 den sonra 3.postuda yayınlayarak şimdilik bu seriyi bitiririyorum.

ilki kırmızı cotton kadife gövdeli .kenar dikişlerini bu serinin hepsine uyguladım, çok da sevdim bu işi.serinin hemen hepsi vaye butikte mevcut,ancak sipariş etmek isteyenler için yeniden üretilebilir.ayrıca dileyenler tasarım sürecine de katkıda bulunabilirler herzamanki gibi.


ölçüler genişlik 32 cm
yükseklik 22cm
sap ölçüsü ~ 115 cm
ebatı daha iyi görebilmek için buraya bakabilirsiniz.
çok sevdim ben bu çiçekleri,şimdi de onlarla  en son aldıgım keçe kumaşlarla dikeceğim hoboları süslemeyi planlıyorum.hah bir yeni düşüncem daha var hobolarla ilgili.artık onlara fermuar da  dikmek istiyorum.gerçi fermuar dikmek bilmeyen için zahmetli birşey takdir edersiniz, ancak bu cesareti kendimde bulmuşken yitirmeden denemeliyim en azından:)güvenlik açısından güzel olur düşüncesindeyim.gerçi hemen kol altında kaldıkları için muhafazası kolay ,ben şimdiye dek hiç sorun yaşamadım:)bu da turkuaz kızım:)mantık aynı,çiçeler farklı..

sizlere iyi bir gün diliyorum...kendime de  tabii:)şimdi gidip 'evimi seviyorum'un sahibesi  sevgili colette için bir istanbul çantası dikeceğim.kendisi emekli bir edebiyat öğretmeni olması hasebiyle benim  meslektaşım aynı zamanda.şu var ki, o uzun yıllar mesleğini icra edip şimdi emekliliğin tadını çıkarırken ben hala mezun dahi olabilmiş değilim, o nedenle sevgili colette amir hükmünde bana göre:)bir de kendisini çok zevk sahibi buluğumu söylemeliyim.hocam kimi zaman da söylediğim gibi ;sizin evi ben de çok seviyorum:)

9 yorum:

ebrulikedi dedi ki...

of of renkler harika.bayıldım:)

Nuran dedi ki...

çantaların tüm serisi birbirinden güzel. Tebrikler:)

Nilgün Komar dedi ki...

ellerine sağlık canım benim .. sevgili öğretmenimizde güle güle kullansın!!!

Lumos Design dedi ki...

çok hoşlar, özellikle kırmızıya bayıldım.

Nilgün Torunoğlu dedi ki...

Ah Leyyacığım ! Bu ne güzel çanta :) Kırmızı olsun üç, beş, yedi kuruş fazla olsun dedirtir insana :)İyi ki artık çalışmıyorum,yoksa her gün okula değişik Leyya tasarımlarıyla gider,maaşımdan medet uman çoluk çocuğu aç biilaç bırakırdım. Benim için söylediğin güzel sözlere ne diyeceğimi bilemedim ki şimdi ben :( Çook teşekkür ederim ve sana kolaylıklar dilerim .Cicimi bekliyorum :D

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

süperrrrr her ikisi de mükemmel

Elmas Kalkanlı dedi ki...

amanın ne kadar da güzel olmuşlar. ama kırmızının adı var diye boşuna söylemiyorlar değil mi: Sanırım çok yakında onlardan biri benim olabilir:)

♥ŞANSLI PET BUTİK♥ dedi ki...

Çok güzel olmuşlar.Alana şans getirsin.
Sevgiler:)

Swotpisces dedi ki...

gerçekten süper olmuşlar, ve de çok muntazam yapmışsınız. tebrikler.