2 Mart 2009 Pazartesi

şımarık kız ve african model aplikelerişımarık kızım))

şimdilik en büyük zevkim aplikeler..hoşuma giden figürleri kesip dikiyorum..çanta hallerinide göreceksiniz elbet. ama ne zaman bilmem)))afrikalımmm

11 yorum:

Ayca Karaoglan dedi ki...

ayy ayy yeni bir kızımız olmuş. çok sevimli, tam şımarık kız edası var :) senin yaptıkların mı gaza getirdi, yoksa içimde vardı da mı hortladı bilmem minik çantalar dikmeye başladım. ama çok acemice :) öpüyorum, iyi haftalar leyya'cım.

Banu Karagil Dalaman dedi ki...

Renkler dışında desenlerde çok uyumlu, bu kumaşlar bahsettiğin kumaşcılar hanından mı? Çok güzeller. Kumaş aplike ederken kullandığın dikiş tekniği kumaşın akmasını engelliyor mu? Ayy ne çok sordumm:)

serrose dedi ki...

Afrikali kizlar super yaa :)

Anonim dedi ki...

Craftmania blogunuzda sergilediğiniz el sanatlarınız bir harika, çok beceriklisiniz. severek yaptığınızı düşündüğüm bu çalışmalarınızı ilgiyle izledim. bir de ilgimi çeken craftmania sözünün ne anlama geldiğini merak ettim fakat ing. sözlüklerde bulamadım, kendinizmi türettiniz, başarı dileklerimle.
sakine

Feyza Fidan dedi ki...

Leyyam ne diyem ben sana, hem şımarık muhteşem hemide Afrikalı kız..Vallahi olayı aşıp olay yerini terk etmişsin sen..Seni Derya Baykal'da sürekli olarak görmek istiyorum. Mail at, bişi yap...Canım maharetli arkadaşım benim, ellerine sağlık...

beyaz mendil dedi ki...

Çok güzel olmuşlar ellerinize sağlık.Bayıldım bunlara.Sevgiler

ella dedi ki...

Şımarık kıza ve afrikalıya bittim. Ne kadar güzeller ellerine sağlık. Gözüm kaldı hepsinde :))

gönül-den dedi ki...

çok güzel olmuşlar,ellerinize sağlık
şu kumaşcılar hanı nerede acaba?

GeCe dedi ki...

şımarık ne de keyifli olmuş çok güzeller ikisi de

embir dedi ki...

ya bana neee bende istiyorum, bunlar çok cicik olmuş.

Kesin deneyeceğim ama elimde artık kumaşlar var :)) Senin yorumuna da çok güldüm, yaşlanınca kapıma geleceksin ha :)) Kocaman öptüm.

Hansa dedi ki...

o şalvarlı sarıkız ne o öyle ya... kenar mahalle dilberimi desem...avrupaaai güzelmi deseeemmm....