4 Ocak 2012 Çarşamba

hipnoz messenger çanta


'hipnoz'dan başka bir isim düşünemedim bu çanta için şimdilik.ancak önerilere açık olduğumu da belirtmek isterim:)


çok severek diktim bunu da bütün diğerleri gibi.kapak kısmını asimetrik çalıştım, farklı bir havası olsun istedim.bir de ikişerden dört pile yaptım bu kez.ebatlar yine oldukça geniş.dolayısıyla her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir çanta oldu.


ee çok da cici olduu:)


bu iki taslakta öööylece tamamlanmayı bekliyorlar ama bu ve önümüzdeki hafta sıkı geçecek gibi.artı önümüzdeki çarşamba eğitim yönetimi dersimin final sınavı var.ıygghhh!!!

14 yorum:

AHLâM'DaN dedi ki...

Sevgili Leyya yine harika çantalarınla huzurumuzdasın.Sana fikir olması açısından bende bir post yayınladım güzel çantalar var.SEVGİLER...

NEFİSE dedi ki...

Allah sınavında başarılar versin...şahane olmuşlar..alttaki yeşilli ağaçlı olanı çok sevdim:)

HÜSNÜZAN dedi ki...

Harika olmuş leyya,ellerine sağlık.Bende tam diktiğim çanta demeye utandığım ve ancak torba diyebildiğim denemelerim için post hazırlıyordum.İnanıyorum bir gün benimde leyya çantam ve clutch'um olacak.sınavlarında başarılar dilerim.bu çantaya isim Dönence de olabilir

Miray's Handmades dedi ki...

Evet ! Hipnoz oldum cidden! Ne hoş olmuş! Yalnız gözlükle beraber yakar geçer..Ellerinize sağlık..BA-yıl-dım! ;))) SEVGİLER!

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

çok güzeller ilk çanta hele muhteşemmm ellerine sağlık

Ozra dedi ki...

Helezon zon zooon kibar çantam esmerim.Hmmm Helezon olabilir belki puantiyelerin kendi etrafından dönmesinden mütevellit ???
Selamlar :)

ada ve deniz dedi ki...

kumaşın deseni çok güzelmiş...

Zülü dedi ki...

"Sarmal" veya "Galaksi" olabilir :)

Nilgün Komar dedi ki...

hipnoz oldum sıradakileri benim evde hayal ediyorum.. bak yürüyorum odada dolabın kapağını açıyorum, elimi atıyorum surtalı olan çantayı alıyorum.. suratımın yerine takıyorum :))) heheheehehehehehe bitmiş hallerine gerek yok süper görünüyorlar... o surat varya birmetre şeklinde duruyor evde ne yapacağıma karar veremedim herşey yapasım var :)

marifet23.blogspot.com dedi ki...

Şimdi biz bu güzel çantaya bakıp bakıp hipnoz mu olacağız.Yine güzel bir çanta.

♥GÖNÜL ÇELEN♥ dedi ki...

Aaaa keyif alarak diktiğin belli.Çok güzel olmuş.Sınavında başarılar.
Birde sevgiler:))

esin dedi ki...

çarkıfelek koy nostalcik olsun:)

Nergiz GP dedi ki...

Merhaba çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Bence Hipnoz tom uymuş. Sınavda Allah kolaylık versin.

Mutluanne dedi ki...

Canım döktürmüşsün yine.Kumanda panelinde yayınlarını göremediğim için zaman bulursam bakabiliyorum ancak.Eline emeğine sağlık.Yoktum uzun zamandır buralarda.Sınavında başarılar dilerim.Allah zihin açıklığı versin
Sevgiyle