20 Kasım 2011 Pazar

sesiberin bahçesinden ...


gördüğünüz ve göreceğiniz çiçekler,yapraklar ve kelebekler sesiberin bahçesinden geldiler.elime geçtikleri günden buyana  günde muhtelif kereler gidip gidip bakıyor,dokunuyor,seviyorum onları:)geldikleri yerde daha farklı biiiir sürü farklı versiyonları mevcut ve hepsi birbirinden güzeller...(fotoğraflarını çektiğim gün ne yazık güneş yoktu.flaşlı çekim nedeniyle parlama oldu,normalde bu kadar parlak değiller söylemiş olayım)
bir paket...bir dünya yaprak...siparişimi verirken bu kadar çok olduklarını farkedememiştim,ayrıca sürpriz oldu.
görüyorsunuz ya, kesimler çok düzgün.üstelik yaprakların ve kelebeklerin arka yüzünde ütüyle yapışabilen bir tabaka mevcut.yani dikmeden de sabitlemek mümkün.ne hoş :)
dayanamadım ...çiçekler bir kez daha...sizler de sebiberin bahçesine uğramak isterseniz buradan buyrun lütfen.sevgili arkadaşım incelik gösterip, paketin içerisine bir de rengarenk boncuklarla süslü yemeni koymuş.onun için de ayrıca teşekkürler sesicim.çok çok sevdim.

5 yorum:

Nedret dedi ki...

Hı, nolcek? Benim paketim de yarın gelir. Noolmuş yani? Kıskanmadım, kıskanmadım:))

sesiber dedi ki...

Canımsın:) Dediğim gibi ellerimle yaptığım birşey göndermek istedim ama vakit olmadı. Alacağın olsun Leyyacım. Nasıl değerlendireceğini çok merak ediyorum.

Yelda dedi ki...

Güzel ciciler yapacağına eminim sesinin keçeleriyle ve heyecanla bekliyorum.

Mutfaktan mis kokular dedi ki...

Iyi gunlerde kullan ;)

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

çiçeklerde armağanında çok güzel.